Strefa beneficjenta

 
Strefa beneficjenta przeznaczona jest dla osób poszukujących możliwości dofinansowania własnych pomysłów, inicjatyw czy rozwoju infrastruktury lokalnej, jak również realizujących i rozliczających projekty.
 
W strefie beneficjenta zamieszczane są informacje o aktualnych naborach w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023 - 2027 oraz Funduszy Europejskich dla Małopolski 2021 - 2027 (EFRR, EFS+), jak również wynikach oceny. W strefie dostępne są najważniejsze dokumenty określające zasady przyznawania dofinansowania, realizowania i rozliczania projektów, informacje na temat doradztwa i organu decyzyjnego Stowarzyszenia Dolina Karpia, jakim jest Rada.

Do strefy beneficjenta dodawane będą na bieżąco przykłady realizowanych projektów stanowiące inspiracje dla potencjalnych beneficjentów (studia przypadków).

Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi dokumentami i zasadami dofinansowania, realizowania i rozliczania projektów w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023 - 2027 dla obszaru Doliny Karpia.
 

Najważniejsze informacje

Strategia

Strategia rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność

W 2016 roku Stowarzyszenie Dolina Karpia, jako jedyna Lokalna Grupa Działania w Małopolsce, pozyskało środki na realizację Strategii Rozwoju Kierowanego przez Społeczność na lata 2014-2020 w ramach dwóch programów, tj. PROW 2014 - 2020 oraz PO RiM 2014 - 2020.

więcej →

 
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...