Strefa beneficjenta

Strefa beneficjenta przeznaczona jest dla osób poszukujących możliwości dofinansowania własnych pomysłów, inicjatyw czy rozwoju infrastruktury lokalnej, jak również realizujących i rozliczających projekty.

Zamieszczane są tutaj informacje o aktualnych naborach w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 oraz Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze" na lata 2014–2020.

Wydarzenia

Multimedia

Turystyka

Dolina Karpia to atrakcyjny turystycznie i przyrodniczo obszar siedmiu gmin położonych w Małopolsce, w powiatach oświęcimskim oraz wadowickim. W jego skład wchodzą gminy: Brzeźnica, Osiek, Polanka Wielka, Przeciszów, Spytkowice, Tomice i Zator. Dolina Karpia obejmuje teren historycznego zagłębia hodowli karpia i rozciąga się na setkach hektarów w dolinie Wisły i Skawy. Jest to obszar o wybitnych walorach przyrodniczych i kulturowych, stanowiący doskonałą destynację turystyczną. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – jest to idealne miejsce zarówno dla miłośników przyrody, amatorów turystyki aktywnej, jak również dla osób szukających ciszy i odpoczynku.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...