10 listopada 2022, 8:52:24

W związku z trwającymi pracami nad zintegrowaną lokalną strategią rozwoju Doliny Karpia na lata 2023-2027 poniżej zamieszczamy ankiety stanowiące kolejny krok w planowaniu tego rozwoju:

1. Ankieta dla młodzieży

Celem ankiety jest uzyskanie informacji na temat aktywności kulturowej, sportowej, rekreacyjnej oraz zawodowej a także oczekiwań osób młodych na terenie Doliny Karpia. Skierowana jest do osób młodych w wieku 18-25 lat zamieszkujących Dolinę Karpia.

2. Ankieta dla kobiet

Celem ankiety jest uzyskanie informacji na temat potrzeb i oczekiwań kobiet zamieszkujących Dolinę Karpia.

3. Ankieta dla seniorów

Celem ankiety jest uzyskanie informacji na temat potrzeb i oczekiwań seniorów zamieszkujących Dolinę Karpia.

4. Ankieta dla osób niepełnosprawnych

Celem ankiety jest uzyskanie informacji na temat potrzeb i oczekiwań osób niepełnosprawnych oraz osób i organizacji zajmujących się osobami niepełnosprawnymi na obszarze Doliny Karpia.

Czas wypełnienia poszczególnych ankiet nie powinien przekroczyć 20 minut. Prosimy o wypełnienie ankiet do 30 listopada 2022 roku.

Pozyskane informacje posłużą do opracowania jednych z kluczowych rozdziałów nowej strategii rozwoju Doliny Karpia: Charakterystyki obszaru i ludności objętej wdrażaniem LSR i Analizy potrzeb i potencjału LSR.

Zapraszamy do udzielenia krótkich odpowiedzi i dziękujemy za udział w badaniu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...