4 października 2022, 14:44:34

Miło nam poinformować, iż jako jedyna Lokalna Grupa Działania w Małopolsce osiągnęliśmy poziom kontraktacji środków na poziomie ponad 85% i uplasowaliśmy się na 1 miejscu spośród wszystkich 32 LGD w Małopolsce!

Informacja ta została nam przekazana przez Samorząd Województwa Małopolskiego podczas szkolenie w dniu 3 października br. Zgodnie z umową o warunkach i sposobie realizacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, Lokalne Grupy Działania są zobligowane do osiągnięcia kontraktacji środków na poziomie 85% do dnia 30 czerwca 2023 r. Nam ten wynik udało się osiągnąć już we wrześniu 2022 roku!

To ogromny sukces, który jest wynikiem bardzo dobrej współpracy Stowarzyszenia Dolina Karpia z partnerami samorządowymi, społecznymi i gospodarczymi, pracy Zarządu i Rady SDK, ale przede wszystkim pracy zespołu biura Stowarzyszenia, które nie tylko zajmuje się doradztwem dla beneficjentów, obsługą naborów wniosków i Rady, ale także pomocą beneficjentom po podpisaniu umowy o dofinansowanie!

Nie zwalniamy tempa! Właśnie zakończyliśmy kolejny nabór wniosków. Równocześnie wystąpiliśmy do Samorządu Województwa Małopolskiego z prośbą o udostępnienie informacji odnośnie aktualnych limitów środków na przedsięwzięcia w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 oraz Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014 - 2020, aby jeszcze w tym okresie programowania nasi beneficjenci mogli skorzystać z dostępnych środków i zrealizować swoje plany!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...