15 września 2022, 11:48:0

W związku z trwającymi pracami nad Lokalną Strategią Rozwoju Doliny Karpia na lata 2023-2027 zapraszamy na dwa spotkania, które odbędą się w siedzibie Stowarzyszenia Dolina Karpia (Zator, ul. Rynek 2) w godzinach 15.00 – 17.00.

Podczas spotkania 22 września 2022 roku omówione zostaną rozdziały LSR poświęcone zarządzaniu, monitorowaniu oraz ewaluacji LSR a także plan finansowy.

Ostatnie spotkanie, które odbędzie się 29.09.2022 roku będzie podsumowaniem wszystkich dotychczasowego prac zmierzających do utworzenia LSR.

Do tej pory odbyły się spotkania we wszystkich gminach Doliny Karpia oraz spotkania dla młodzieży i seniorów. Podczas spotkań prace polegały na analizie potrzeb rozwojowych i potencjału obszaru Doliny Karpia (analiza SWOT), sformułowaniu celów LSR, określeniu planowanych działań i katalogu beneficjentów. Przygotowane zostały również fiszki projektowe zawierające pomysły na rozwój Doliny Karpia.

Zachęcamy do udziału w spotkaniach oraz do aktywnego tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju!

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...