9 czerwca 2022, 10:17:0

W związku z trwającymi pracami nad Lokalną Strategią Rozwoju Doliny Karpia na lata 2023-2027 zachęcamy do wypełnienia kart projektowych, w których można uwzględnić własne propozycje projektów do realizacji:

- fiszka dla przedsiębiorców/rolników skierowana jest do osób chcących założyć działalność gospodarczą lub rozwinąć już istniejącą (wypełnij tutaj)

- fiszka ogólna to fiszka skierowana do osób fizycznych, organizacji pozarządowych (fundacji, stowarzyszeń), KGW, LKS-ów, podmiotów ekonomii społecznej, parafii, JST i innych podmiotów, które zamierzają realizować projekty przyczyniające się do rozwoju Doliny Karpia (wypełnij tutaj).

Zebrane informacje pozwolą nam wytyczyć kierunki działań, które będą służyć rozwojowi naszych gmin członkowskich oraz przyczynią się do poprawy jakości życia ich mieszkańców.

Uzupełnione karty prosimy przesłać drogą mailową na adres biuro@dolinakarpia.org, pocztową na adres Stowarzyszenia Dolina Karpia (ul. Rynek 2, 32-640 Zator) dostarczyć osobiście do biura Stowarzyszenia lub wypełnić w wersji elektronicznej w terminie do 31 sierpnia 2022 roku.

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...