18 lutego 2021, 9:50:44

Stowarzyszenie Dolina Karpia serdecznie zaprasza do udziału w projekcie, który zakłada realizację zadań dotyczących wydania gry planszowej „Spacerem po Dolinie Karpia” oraz wdrożenia gier terenowych „geocaching”. Celem projektu jest promocja obszaru Doliny Karpia, a także zaktywizowanie społeczności lokalnej, w szczególności uczniów i nauczycieli szkół podstawowych, w kierunku propagowania lokalnego dziedzictwa kulturowego, przyrodniczego i historycznego.

Realizacja projektu zakłada współudział uczniów i nauczycieli szkół podstawowych z terenu Doliny Karpia w stworzeniu oraz wdrożeniu gier terenowych (na terenie każdej gminy powstanie 1 gra) oraz pomoc w opracowaniu gry planszowej „Spacerem po Dolinie Karpia”. W projekcie będzie uczestniczyło 7 placówek szkolnych, po 1 z każdej gminy Doliny Karpia. Rekomendujemy, aby w projekt zaangażowane zostały dzieci z klas 6-8.  Placówkom szkolnym, które zgłoszą się do udziału w projekcie zostanie przekazana nagroda w postaci tabletu oraz gier planszowych wydanych w ramach projektu.

Szczegóły dotyczące projektu znajdują się w załączeniu.

 

Załączniki

  • Pobierz Zaproszenie do udziału w projekcie
  • Pobierz Formularz zgłoszeniowy
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...