18 kwietnia 2017, 13:16:23

Zapraszamy wszystkich Członków Ekomuzeum Doliny Karpia na spotkanie, które odbędzie się 26 kwietnia 2017 roku o godzinie 16.00 w biurze Stowarzyszenia Dolina Karpia (Zator, ul. Rynek 2). 

Będzie to ostatnie spotkanie przed planowanym w maju naborem wniosków z Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020. Zgodnie z podstawowymi kryteriami wyboru operacji (zawartymi w Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2014 - 2020 dla obszaru Doliny Karpia) członek Ekomuzeum Doliny Karpia otrzymuje 2 punkty podczas oceny wniosku przez Radę, jeśli realizacja operacji spowoduje rozwój obiektu lub wzmocnienie oferty Ekomuzeum Doliny Karpia. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem funkcjonowania Ekomuzeum Doliny Karpia, w którym określone zostały szczegółowe warunki członkostwa.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...