5 listopada 2020, 10:4:52

Każdy obiekt noclegowy i gastronomiczny działający na terenie Doliny Karpia może wziąć udział w akcji organizowanej przez Stowarzyszenie Dolina Karpia i otrzymać regał na produkty lokalne posiadające znak marki lokalnej Dolina Karpia oraz KARPATING

Wystarczy zapoznać się z regulaminem i wypełnić formularz zgłoszeniowy aby bezpłatnie otrzymać regał na produkty lokalne. Oprócz regału gwarantujemy promocję obiektu, który otrzyma regał poprzez stronę internetową Stowarzyszenia www.dolinakarpia.org, www.dolinakarpia.eu oraz w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram).

Regał wykonany jest ze sklejki drewnianej w kolorze naturalnego drewna z nakładką (regał o wymiarach 137x60x32 cm, nakładka o wymiarach 59,5/61 cm) z wypalonym logo Doliny Karpia i napisem "Produkty Lokalne" oraz logotypami projektowymi.

Formularz zgłoszeniowy należy złożyć do biura Stowarzyszenia Dolina Karpia (Zator, ul. Rynek 2) lub przesłać na adres biuro@dolinakarpia.org w terminie do dnia 10 grudnia 2020 roku. O otrzymaniu regału decyduje kolejność zgłoszeń (pierwszeństwo posiadają użytkownicy znaku marki lokalnej Dolina Karpia). Każdy obiekt noclegowy lub gastronomiczny Doliny Karpia może otrzymać 1 regał. Regały pełnią funkcję ekspozycyjną i służą prezentacji poszczególnych produktów objętych marką lokalną Dolina Karpia oraz KARPATING.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie.

 

Załączniki

  • Pobierz Regulamin przekazania regału
  • Pobierz Formularz zgłoszeniowy
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...