16 października 2020, 11:28:46

W związku z rozprzestrzeniającą się pandemią Covid-19 Stowarzyszenie Dolina Karpia od 19 października 2020 roku przechodzi na rotacyjny tryb pracy zdalnej. Biuro LGD będzie otwarte codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 jednak pracownicy LGD będą pracować w biurze w formie rotacyjnej, aby zmniejszyć ilość kontaktów i ryzyko zakażenia koronawirusem w celu zapewnienia ciągłości pracy biura. Wszelkie sprawy związane z obsługą interesantów będą odbywać się zdalnie. Dlatego prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty e-mail. Osoby zainteresowane ogłoszonymi naborami wniosków proszone są o kontakt e-mailowy na adres dotacje@dolinakarpia.org. W wyjątkowych sytuacjach wymagających kontaktu bezpośredniego istnieje możliwość umówienia się na spotkanie w biurze. Prosimy również o umawianie się telefonicznie lub e-mailowo w celu złożenia wniosku o dofinansowanie.

Każdorazowo osoby przychodzące do biura LGD muszą zachować niezbędne środki ostrożności w postaci zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...