22 lipca 2020, 13:46:58

Serdecznie zapraszamy do udziału w Rajdzie Rowerowym po atrakcjach turystycznych uczestniczących w IX Targach Turystycznych w Dolinie Karpia w dniu 15 sierpnia 2020 roku. Do udziału w rajdzie zakwalifikowanych zostanie pierwszych 50 osób (decyduje kolejność zgłoszeń). Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 12 sierpnia 2020 roku.

Start rajdu z Rynku w Zatorze o godz. 13.30, meta znajdować się będzie w miejscu startu. Koniec planowany jest na godz. 16.30.

Trasa: Zator Rynek, Przeręb, Podolsze, Smolice, Palczowice, Zator Rynek.

Na terenie stawów hodowlanych Przeręb Przeciszów zaplanowano warsztaty ornitologiczne (obserwacja ptaków). W miejscowości Smolice organizator przewiduje postój na terenie Łowiska wędkarskiego „Podolsze”, podczas którego podany będzie posiłek regeneracyjny.

Więcej informacji znajduje się w Regulaminie rajdu rowerowego.

 

IX Targi Turystyczne Doliny Karpia realizowane są w ramach operacji własnej  pt. „Promocja obszaru Doliny Karpia w oparciu o Markę Lokalną Dolina Karpia” współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...