16 marca 2017, 15:13:34

Stowarzyszenie Dolina Karpia zaprasza na spotkanie w ramach Kampanii informacyjnej na temat naborów planowanych w bieżącym roku "LSR w 2017", które odbędzie się dnia 22 marca 2017 roku o godzinie 16:00 w siedzibie Stowarzyszenia Dolina Karpia w Zatorze, ul. Rynek 2.

Spotkanie skierowane będzie przede wszystkim do rybaków chcących złożyć wniosek w ramach przedsięwzięcia 1.1.1 Modernizacja lub innowacyjność w podmiotach sektora rybackiego, przedsięwzięcia 1.1.2 Poprawa potencjału sprzedażowego podmiotów rybackich, przedsięwzięcia 1.2.1 Różnicowanie działalności gospodarczej na obszarach rybackich lub przedsięwzięcia 3.1.1 Ochrona akwenów i infrastruktury wodnej Doliny Karpia przed negatywnymi skutkami zjawisk atmosferycznych oraz działalności ludzi i zwierząt. Podczas spotkania zostanie szczegółowo omówiona dokumentacja konkursowa dostępna na stronie internetowej Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej (Program Operacyjny „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020).

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...