26 lutego 2020, 11:23:6

Rusza pierwszy Lokalny Program Grantowy Powiatu Oświęcimskiego! Mieszkacie w powiecie oświęcimskim? Macie interesujący pomysł na działanie w Waszej społeczności, ale nie macie pieniędzy, żeby go zrealizować? A może dopiero założyliście swoją organizację i nie wiecie, skąd wziąć środki na szkolenie dla wolontariuszy, którzy będą wspierać Waszą działalność? Odpowiedzią na te potrzeby może stać się Lokalny Program Grantowy FIO Małopolska Lokalnie Powiat Oświęcimski, w którym liczy się przede wszystkim pomysł!

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych przygotowała dla mieszkańców i młodych organizacji pozarządowych z terenu powiatu oświęcimskiego Lokalny Program Grantowy z dofinansowaniem do 5000 zł podzielony na dwie ścieżki wsparcia: - projekty społeczne, jeśli jesteście młodą organizacją pozarządową, grupą nieformalną lub grupą samopomocową; - projekty rozwojowe dla młodych organizacji pozarządowych.

Czym różni się konkurs FIO Małopolska Lokalnie od innych?Stawiamy na ciekawe pomysły i edukację. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wypracowała formułę w której fundusze zdobędą najlepsze pomysły, a nie najlepiej napisane wnioski. Będziemy koncentrować się na innowacyjnych projektach na rzecz dobra wspólnego w społecznościach lokalnych oraz na przemyślanych projektach rozwojowych dla organizacji.

Od 25 lutego do 21 marca można składać wnioski. 25 lutego rozpoczyna się nabór w Lokalnym Konkursie Grantowym FIO Małopolska Lokalnie współfinansowanym przez Powiat Oświęcimski w którym można starać się o 5 tys. zł na realizację społecznych planów i marzeń na terenie powiatu.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne.

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz z Urzędem Miejskim w Zatorze zapraszają grupy nieformalne oraz młode organizacje pozarządowe zainteresowane pozyskaniem dotacji na lokalne działania do udziału w spotkaniu informacyjnym.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 3.03.2020 r. o godz. 15.30, w sali nr 213 Urzędu Miejskiego w Zatorze, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1

 Szczegóły dotyczące konkursu znajdą Państwo na stronie http://www.malopolskalokalnie.pl/  i FB https://www.facebook.com/malopolskalokalnie/

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...