22 stycznia 2020, 15:7:55

Aktualizacja kryteriów wyboru operacji i kryteriów wyboru grantobiorców; możliwość zgłaszania uwag; spotkanie konsultacyjne

W związku z realizacją LSR, a także w zgodzie z Procedurą ustalania lub aktualizacji kryteriów wyboru operacji, Zarząd Stowarzyszenia Dolina Karpia informuje o możliwości zgłaszania uwag i zmian do projektu zmiany kryteriów wyboru operacji i kryteriów wyboru grantobiorców, w terminie do dnia 31 stycznia 2020 r.

Aktualizacja kryteriów wyboru operacji oraz kryteriów wyboru grantobiorców prowadzona jest w związku z realizacją Programu naprawczego.

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami i w razie jakichkolwiek propozycji z Państwa strony, prosimy o przesłanie przedmiotowych uwag na formularzu - Karta uwag, do biura Stowarzyszenia Dolina Karpia (ul. Rynek 2, 32-640 Zator) lub elektronicznie na adres: biuro@dolinakarpia.org w terminie do dnia 31 stycznia 2020 roku.

 Zarząd Stowarzyszenia Dolina Karpia

 

Jednocześnie informujemy, że w dniu 29 stycznia 2020 r. o godz. 15.30 w siedzibie Stowarzyszenia Dolina Karpia przy ul. Rynek 2 w Zatorze odbędzie się spotkanie konsultacyjne dla społeczności lokalnej dotyczące aktualizacji kryteriów wyboru operacji oraz kryteriów wyboru grantobiorców, na które serdecznie zapraszamy.

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...