10 października 2019, 13:5:7

Serdecznie zapraszamy do udziału w Szkoleniu branżowym dla Subregionu Małopolska Zachodnia pt. “Ekoturystyka – marką Małopolski. Jak wykorzystać współczesne trendy do zrównoważonego rozwoju turystycznego regionu i budowania oferty ekoturystycznej?”, które odbędzie się 25 X 2019 roku w Lanckoronie (Gminny Ośrodek Kultury, ul. Krakowska 8, Lanckorona).

Szkolenie jest częścią projektu „Małopolska Ekoturystyka – zrównoważony rozwój turystyczny regionu” realizowanego przez Fundusz Partnerstwa przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Jego celem jest promocja regionu w sposób zrównoważony, odpowiedzialny i jak najmniej inwazyjny dla środowiska naturalnego oraz zakładający autentyczne zainteresowanie jego bogactwem i dziedzictwem. Ekoturystyka jest ważnym narzędziem pobudzania przedsiębiorczości społeczności lokalnych i rozwijania nowych innowacyjnych, zielonych rynków pracy.

Partnerami szkolenia są: Gmina Lanckorona oraz Stowarzyszenie Dolina Karpia

Program szkolenia

Zapisy na szkolenie

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...