9 października 2019, 13:28:14

Uprzejmie informujemy, iż od 1 października 2019 r. wnioskodawcy/beneficjenci Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze 2014-2020 - Priorytetu IV, mogą publikować zapytania ofertowe na Portalu Ogłoszeń Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Możliwość tę zawarto w „Zasadach konkurencyjnego trybu wyboru wykonawców w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”, podpisanych w dniu 16 września 2019 r. przez Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. ARiMR dostosowała Portal Ogłoszeń i „wniosek o nadanie uprawnień” do potrzeb nowych użytkowników.

Opublikowanie zapytania ofertowego na Portalu Ogłoszeń ARiMR jest możliwe po zalogowaniu się loginem i hasłem nadanym przez ARiMR.
O uprawnienia do zamieszczania ogłoszeń na Portalu należy wystąpić składając Wniosek o nadanie uprawnień do Portalu Ogłoszeń Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Przed wypełnieniem Wniosku o nadanie uprawnień należy zapoznać się z Instrukcją jego wypełniania. Wzór Wniosku oraz Instrukcję można pobrać na Portalu Ogłoszeń ARiMR pod adresem www.portalogloszen.arimr.gov.pl w dziale "Wzory dokumentów".

 

Nowe zasady konkurencyjnego wyboru wykonawców w ramach Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze".

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...