23 sierpnia 2019, 12:49:4

Serdecznie zapraszamy do niekomercyjnych wypożyczalni sprzętu rowerowego. Już od dzisiaj można wypożyczyć rower w każdym z siedmiu punktów na terenie Doliny Karpia oraz w jednym punkcie u naszego partnera na Słowacji. 

Każdy z punktów został wyposażony w dziesięć rowerów trekkingowych (pięć damskich oraz pięć męskich), dziesięć zapięć rowerowych oraz dwa siodełka dla dzieci. Przy każdym punkcie znajduje się stojak rowerowy z tablicą informacyjną, na której można znaleźć telefon kontaktowy do pracownika wypożyczalni. Oczywiście nasze rowery można wypożyczać również w weekendy, dlatego serdecznie zachęcamy do aktywnego wypoczynku i wycieczek po naszej malowniczej Dolinie Karpia.

Adresy oraz godziny otwarcia niekomercyjnych wypożyczalni sprzętu rowerowego „Rowerem po Dolinie Karpia” znajdziecie poniżej.  

 

Punkty wypożyczalni sprzętu rowerowego „Rowerem po Dolinie Karpia” zostały utworzone w ramach realizacji mikroprojektu „Rowerem po Dolinie Karpia”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG V-A Polska-Słowacja 2014-2020 oraz z budżetu państwa

Załączniki

  • Pobierz Niekomercyjne wypożyczalnie sprzętu rowerowego.pdf
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...