2 sierpnia 2019, 12:25:0

UWAGA: Termin zgłoszeń wydłużony do dnia 15 sierpnia 2019 roku (do momentu rozpoczecia rajdu)

Serdecznie zapraszamy do udziału w Rajdzie Rowerowym po atrakcjach turystycznych uczestniczących w VIII Targach Turystycznych w Dolinie Karpia w dniu 15 sierpnia 2019 roku. Do udziału w rajdzie zakwalifikowanych zostanie pierwszych 50 osób (decyduje kolejność zgłoszeń). Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 12 sierpnia 2019 roku.

Start rajdu z Rynku w Zatorze o godz. 13.30, meta znajdować się będzie w miejscu startu. Koniec planowany jest na godz. 16.30.

Trasa: Zator Rynek, Palczowice, Smolice, Podolsze, Przeręb, Przeciszów, Przeręb, Łowiczki, Zator Rynek. 

W miejscowości Smolice organizator przewiduje postój na terenie Łowiska wędkarskiego „Podolsze”, podczas którego podany będzie posiłek regeneracyjny. Na terenie stawów hodowlanych Przeręb Przeciszów zaplanowano warsztaty ornitologiczne (obserwacja ptaków). 

Więcej informacji znajduje się w Regulaminie rajdu rowerowego.

 

VIII Targi Turystyczne Doliny Karpia realizowane są w ramach operacji własnej  pt. „Promocja obszaru Doliny Karpia w oparciu o Markę Lokalną Dolina Karpia” współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...