22 maja 2019, 8:39:0

Aktualizacja LSR; Aktualizacja kryteriów wyboru operacji; możliwość zgłaszania uwag; spotkanie konsultacyjne

W związku z realizacją LSR, a także w zgodzie z Procedurą aktualizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2014-2020 dla obszaru Doliny Karpia oraz Procedurą ustalania lub aktualizacji kryteriów wyboru operacji, Zarząd Stowarzyszenia Dolina Karpia informuje o możliwości zgłaszania uwag i zmian do projektu aktualizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2014-2020 dla obszaru Doliny Karpia oraz projektu aktualizacji kryteriów wyboru operacji, w terminie do dnia 29 maja 2019 r.

Aktualizacja LSR prowadzona jest w związku z możliwością ubiegania się przez LGD o dodatkowe środki na rozwój gospodarczy regionu, a także w związku ze zmianą kryteriów wyboru operacji.

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami i w razie jakichkolwiek propozycji z Państwa strony, prosimy o przesłanie przedmiotowych uwag na formularzu - Karta uwag, do biura Stowarzyszenia Dolina Karpia (ul. Rynek 2, 32-640 Zator) lub elektronicznie na adres: biuro@dolinakarpia.org w terminie do dnia 29 maja 2019 roku, do godziny 16:00.

 Zarząd Stowarzyszenia Dolina Karpia

 

Jednocześnie informujemy, że w dniu 27 maja 2019 r. o godz. 15.00 w siedzibie Stowarzyszenia Dolina Karpia przy ul. Rynek 2 w Zatorze odbędzie się spotkanie konsultacyjne dla społeczności lokalnej dotyczące aktualizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2014-2020 dla obszaru Doliny Karpia oraz aktualizacji kryteriów wyboru operacji, na które serdecznie zapraszamy.

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...