18 kwietnia 2019, 8:41:57

W dniu 17 kwietnia 2019 roku z rąk Marszałka Województwa Małopolskiego Łukasza Smółki przedstawiciele Stowarzyszenia Dolina Karpia odebrali informację o możliwości aplikowania o dodatkowe środki na rozwój przedsiębiorczości na naszym obszarze.

Dzięki efektywnemu wykorzystaniu środków unijnych w ramach realizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2014-2020 dla obszaru Doliny Karpia, mamy możliwość ubiegania się o dodatkowe 730 tys. zł na rozwój Doliny Karpia pod względem gospodarczym.

Oficjalne pismo wraz z gratulacjami odebrali Pan Franciszek Sałaciak - Prezes Zarządu, Pan Witold Grabowski - Zastępca Przewodniczącego Rady oraz Pani Anna Świątek - Dyrektor Biura.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom i podmiotom, które przyczyniły się do tego sukcesu, w szczególności naszym beneficjentom, Radzie Stowarzyszenia Dolina Karpia, Samorządowi Województwa Małopolskiego oraz wszystkim naszym partnerom, dzięki którym informowaliśmy i promowaliśmy Dolinę Karpia i wdrażanie funduszy unijnych.

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...