20 lipca 2018, 10:11:0

Zapraszamy osoby powyżej 50-tego roku życia do udziału w warsztatach wyjazdowych "Na garncarskim kole", organizowanych przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy pod nazwą "W podróży po Ekomuzeum Doliny Karpia. "Szczegóły na plakacie.

Zapraszamy osoby powyżej 50-tego roku życia do udziału w warsztatach wyjazdowych "Na garncarskim kole", organizowanych przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy pod nazwą "W podróży po Ekomuzeum Doliny Karpia". Szczegóły na plakacie.

UWAGA !!! Liczba miejsc ograniczona !!!

 

Projekt grantowy pod nazwą "Zorganizowanie spotkań dla lokalnej społeczności stanowiących atrakcyjne formy spędzania wolnego czasu" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...