13 grudnia 2018, 9:0:0

Zapraszamy Państwa na imprezę promocyjną podsumowującą projekt realizowany przez Stowarzyszenie "Nowoczesna gospodyni" pn. "Zorganizowanie warsztatów wokalnych oraz imprezy promujących dziedzictwo kulturowe Doliny Karpia"

Zapraszamy Państwa na imprezę promocyjną podsumowującą projekt realizowany przez Stowarzyszenie "Nowoczesna gospodyni" pn. "Zorganizowanie warsztatów wokalnych oraz imprezy promujących dziedzictwo kulturowe Doliny Karpia". Już w najbliższą sobotę tj. 15 grudnia o godz. 16.00 w Wiejskim Domu Kultury w Wyźrale.

Zapraszamy serdecznie!

 

Wydarzenie realizowane jest w ramach Projektu grantowego pod nazwą "Zorganizowanie spotkań dla lokalnej społeczności stanowiących atrakcyjne formy spędzania wolnego czasu" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...