24 października 2018, 15:49:0

Zarząd Stowarzyszenia Dolina Karpia informuje, że w związku z naborem na stanowisko "Koordynator mikroprojektu pod nazwą "Rowerem po Dolinie Karpia"" realizowanego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska - Słowacja 2014-2020 wpłynęła jedna oferta Pani Ewy Wasztyl.

Zarząd Stowarzyszenia Dolina Karpia informuje, że w związku z naborem na stanowisko "Koordynator mikroprojektu pod nazwą "Rowerem po Dolinie Karpia"" realizowanego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska - Słowacja 2014-2020 wpłynęła jedna oferta Pani Ewy Wasztyl. Kandydatka spełnia wszystkie wymagania formalne zawarte w ogłoszeniu, posiada odpowiednie kwalifikacje do zatrudnienia na ww. stanowisku. Na podstawie złożonych dokumentów i rozmowy kwalifikacyjnej Zarząd dokonał wyboru kandydatki, którą jest Pani Ewa Wasztyl.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...