20 lipca 2018, 13:18:0

                                                             

W dniu 20 lipca 2018 roku, w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, przedstawiciele Zarządu Stowarzyszenia Dolina Karpia podpisali umowę o dofinansowanie na realizację projektu współpracy pt.: Utworzenie infrastruktury turystycznej oraz stworzenie Systemu Identyfikacji Wizualnej Doliny Karpia, propagujących dziedzictwo kulturowe na obszarze rybackim Doliny Karpia.

 

Planowany cel operacji: Propagowanie dziedzictwa kulturowego akwakultury na obszarach rybackich poprzez utworzenie szlaku karpia, promocję i zarządzanie w ramach współpracy i wymiany doświadczeń z partnerem.

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działań prowadzonych w ramach współpracy, objętych Priorytetem 4 "Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej" Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020. 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...