22 sierpnia 2018, 13:51:22

Szanowni Państwo! 

Lokalna Grupa Działania „Dolina Soły” wraz z partnerami: Lokalną Grupą Działania „Wadoviana” oraz Lokalną Grupą Działania „Dolina Karpia” zaprasza do udziału w wizycie studyjnej w ramach projektu: "Wykorzystanie zasobów lokalnych szansą na rozwój Małopolski Zachodniej" finansowanego ze środków  Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w ramach PROW 2014-2020.

Temat wizyty: Turystyka sakralna i historyczna obszaru LGD Dolina Soły
 
Termin wizyty: 12.09.2018

Do udziału w wizycie studyjnej zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką sakralną, turystyką historyczną zwłaszcza w kontekście miejsc pamięci zlokalizowanych na obszarze LGD „Dolina Soły”.  Zgłoszenia należy dokonać poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY dostępny pod adresem: https://goo.gl/forms/LQQAWyHOtmFwlTJt2 w terminie do dnia 05.09.2018. Liczba miejsc ograniczona. 

W pierwszej kolejności będą przyjmowane zgłoszenia od uczestników konferencji „Wpływ turystyki sakralnej i historycznej na liczbę turystów odwiedzających Małopolskę Zachodnią” oraz osób młodych do 35 roku życia.

Do pobrania:
- Regulamin rekrutacji na wizytę studyjną
- Ramowy program wizyty studyjnej

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...