16 maja 2018, 13:10:0

Zarząd Stowarzyszenia Dolina Karpia zaprasza na spotkanie informacyjno-promocyjne dotyczące Opracowania Systemu Identyfikacji Wizualnej marki lokalnej Dolina Karpia - Księgi wizualizacji Doliny Karpia (na bazie dostępnego Znaku Promocyjnego Doliny Karpia).

                                                                

Zarząd Stowarzyszenia Dolina Karpia w związku z realizacją projektu współpracy pod nazwą Szlak Karpia, współfinansowanego ze środków Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze" na lata 2014-2020, zaprasza na spotkanie informacyjno-promocyjne dotyczące opracowania Systemu Identyfikacji Wizualnej marki lokalnej Dolina Karpia - Księgi wizualizacji Doliny Karpia (na bazie dostępnego Znaku Promocyjnego Doliny Karpia). Do udziału w spotkaniu zapraszamy obecnych jak i potencjalnych użytkowników znaku marki lokalnej Doliny Karpia.

Spotkanie odbędzie się dnia 23 maja 2018 roku w siedzibie Stowarzyszenia Dolina Karpia w Zatorze, ul. Rynek 2. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00.

Każdy zainteresowany udziałem w spotkaniu powinien wypełnić formularz zgłoszeniowy do dnia 22 maja 2018 r. do godiny 10:00. W związku z ograniczoną liczbą miejsc, o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Załączniki

  • Pobierz Formularz zgłoszeniowy - 23.05.2018r.
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...