26 kwietnia 2018, 15:47:44

Stowarzyszenie Dolina Karpia zaprasza do udziału w konferencji „Ekomuzeum – sieciowy produkt turystyki dziedzictwa”, która odbędzie się 13 czerwca 2018 roku w hotelu MOLO Resort w Osieku (ul. Główna 231 A) w godzinach od 10.00 do 18.00. Konferencja będzie podsumowaniem realizowanego z LGD Gościniec 4 Żywiołów, LGD Partnerstwo na Jurze oraz partnerem międzynarodowym LAG Zeitkultur z Austrii projektu współpracy „Rozwój ekomuzeów na rzecz promocji turystyki na obszarach wiejskich i małych miast.”

Celem konferencji jest przedstawienie tematów związanych z wykorzystaniem zasobów dziedzictwa w tworzeniu oferty turystycznej, promocji turystycznych produktów kulturowych i przyrodniczych w Małopolsce oraz ukazanie, na przykładzie zrealizowanego projektu współpracy, korzyści płynących ze współpracy w zakresie ekomuzeów pomiędzy Partnerami projektu i jej wpływu na rozwój regionów dzięki unikalnym produktom lokalnym, usługom czy też inicjatywom wykorzystującym lokalne zasoby kulturowe, historyczne i przyrodnicze. Konferencja ma również na celu przedstawienie wyników prowadzonych działań w zakresie rozwoju ekomuzeów u poszczególnych Partnerów projektu oraz podsumowanie zdobytych informacji w trakcie panelu z ekspertami.

Zgłoszenia do udziału w konferencji przyjmowane będą poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://goo.gl/forms/qEsv35s4nnqKDGUN2 oraz telefonicznie pod numerem 33/ 841 05 84 od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zapraszamy!

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...