11 kwietnia 2018, 15:16:37

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego Agenda Zamiejscowa w Oświęcimiu zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu oświęcimskiego na spotkanie dotyczące Budżetu Obywatelskiego Małopolski.

Doświadczenia pokazują, że inicjatywa cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców, zaś wykonane w ramach BO zadania dobrze służą Małopolanom. Wśród działań przybliżających cel i zasady przedsięwzięcia przewidziane zostały w każdym powiecie warsztaty informacyjno - edukacyjne. Będą one dobrą okazją do uzyskania konkretnych informacji na temat możliwości udziału w projekcie.

Na spotkaniach będą obecni eksperci – pracownicy merytoryczni, którzy odpowiadają za ocenę projektów. Rozmowa z nimi pozwoli rozwiać wątpliwości, upewnić się czy wniosek jest zgodny z regulaminem, spełni wymagania formalne i prawne.

Miejsce i termin spotkania dla powiatu oświęcimskiego: 16 kwietnia 2018 r. (poniedziałek), godzina 14.00, Miejska Biblioteka Publiczna w Oświęcimiu, aula św. Wawrzyńca, ul. J. Nojego 2 B.

Udział w spotkaniu nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Szczegółowe informacje na temat projektu można znaleźć na stronie internetowej: www.bo.malopolska.pl.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...