2 marca 2018, 11:12:11

Wszystkich Członków Ekomuzeum Doliny Karpia oraz osoby zaangażowane w proces zarządzania i promocji ekomuzeów zapraszamy do wzięcia udział w wizycie studyjnej do austriackiego LAG „ZeitkulturOstesteirischesKernland”.

Wszystkich Członków Ekomuzeum Doliny Karpia oraz osoby zaangażowane w proces zarządzania i promocji ekomuzeów zapraszamy do wzięcia udział w wizycie studyjnej do austriackiego LAG „ZeitkulturOstesteirischesKernland”, która realizowane jest w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Wizyta odbędzie się w dniach 11-13 kwietnia 2018 roku zgodnie z zamieszczonym poniżej programem wizyty. W wizycie uczestniczyć będą również przedstawiciele ekomuzeum z terenu Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” oraz Stowarzyszenia „Gościniec 4 żywiołów”.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc o udziale w wizycie studyjnej decyduje kolejność zgłoszeń. Formularze zgłoszeniowe prosimy wysłać na adres biuro@dolinakarpia.org lub ekomuzeum@dolinakarpia.orglub dostarczyć do biura Stowarzyszenia Dolina Karpia (Zator, ul. Rynek 2) do dnia 9 marca 2018 r. Osoby zakwalifikowane do udziału w wizycie zostaną poinformowane mailowo lub telefonicznie do dnia 16 marca 2018 roku. Udział w wizycie studyjnej jest bezpłatny.

Celem wizyty studyjnej jest zdobycie dobrych praktyk w procesie zarządzania i promocji ekomuzeów i przeniesienie ich na grunt polskich Partnerów projektu. Uczestnicy zobaczą jak powstało, funkcjonuje i rozwija się Ekomuzeum LAG ZeitkulturOststeirischesKernland, jakie metody i narzędzia promocji stosują oraz jakie jest zainteresowanie tego typu ofertą w kraju i za granicą. Głównymi elementami wyjazdu będzie zwiedzanie obiektów Ekomuzeum oraz spotkania z osobami, które utworzyły Ekomuzeum i nim zarządzają. Jednocześnie wizyta będzie okazją do zaprezentowania wiedzy i doświadczeń z terenu Doliny Karpia, Gościńca 4 Żywiołów i Partnerstwa na Jurze. Doświadczenie i wiedza zdobyta podczas wizyty zostaną wykorzystane podczas zarządzania i promocji ekomuzeów z Parterów projektu.

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...