18 stycznia 2018, 10:21:23

Firma działa na rynku od 2013 roku. Produkty dzięki dobrej jakości są rozpoznawalne na rynku, są pożądane przez turystów odwiedzających Dolinę Karpia i osoby ceniące sobie zdrową żywność. Produkty nie zawierają konserwantów, a ich szata graficzna nawiązuję również do Doliny Karpia, logo firmy przedstawia rybaka zarzucającego sieć rybacką.

Przetwórnia znajduję się na ul. E. Orzeszkowej 4, 32-640 Zator. Przetwórnia jest wybudowana w systemie kontenerowym, jest dostosowana pod swoją działalność. W skład przetwórni wchodzą: pomieszczenie magazynowe, chłodnicze, pomieszczenie tzw. produkcji czystej oraz pomieszczenie obróbki brudnej. Przetwórnia wyposażona jest w niezbędne urządzenia do produkcji, tj. m.in: patelnię elektryczną, piecyk kuchenny, piłę do odgławiania ryb, wilka do mięsa. W skład przetwórni wchodzi murowana wędzarnia. Ryby wędzone są w sposób tradycyjny, drewnem.

Produkt jest autentyczny z tego regionu i niepowtarzalne, wykorzystujący zasoby przyrodnicze Doliny Karpia. Największy skarb w postaci niepowtarzalnego karpia z tego regionu, zamknięty w szklanym słoiczku oddaje smak Doliny Karpia. Nasze produkty dają nowy smak, smak Doliny Karpia. Najczęściej w sklepach spożywczych dostępne są przetwory ze śledzi, nasza firma promuję przetwory z karpia, który w cale nie musi być kojarzony tylko ze Świętami Bożego Narodzenia. Produkty przygotowywane są przez odpowiednią wyszkolony personel, składający się z osób zamieszkałych na tym terenie. Są to osoby, które znają tradycję kulinarne tego regionu, wynosząc ją ze swoich domów z pokolenia na pokolenie.

Skarby Doliny Karpia Sp. z o.o. otrzymało Znak Marki Lokalnej, aż dla siedmiu produktów:

Karp wędzony

Fileciki karpiowe w zalewie pomidorowej

Fileciki karpiowe w zalewie jabłkowej

Karp w zalewie octowej

Fileciki karpiowe w zalewie

Karp w zalewie pomidorowej

Karp w zalewie octu jabłkowego

Skarby Doliny Karpia

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...