22 grudnia 2017, 12:41:0

Wszystkich Członków Ekomuzeum Doliny Karpia oraz osoby zaangażowane w proces zarządzania i promocji ekomuzeów zapraszamy do wzięcia udział w szkoleniu „Zarządzanie lokalnymi organizacjami turystycznymi i promocją turystyczną”.

Wszystkich Członków Ekomuzeum Doliny Karpia oraz osoby zaangażowane w proces zarządzania i promocji ekomuzeów zapraszamy do wzięcia udział w szkoleniu „Zarządzanie lokalnymi organizacjami turystycznymi i promocją turystyczną” połączonym z wizytą studyjną, które realizowane jest w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Szkolenie odbędzie się w dniach 11-12 stycznia 2018 na obszarze Krynickiej Organizacji Turystycznej (Hotel Saol, ul. Zdrojowa 16, Krynica Zdrój) zgodnie z zamieszczonym poniżej programem szkolenia. W szkoleniu uczestniczyć będą również przedstawiciele ekomuzeum z terenu Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” oraz Stowarzyszenia „Gościniec 4 żywiołów”.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Formularze zgłoszeniowe prosimy wysłać na adres biuro@dolinakarpia.org lub dostarczyć do biura Stowarzyszenia Dolina Karpia (Zator, ul. Rynek 2) do dnia 5 stycznia 2018 r. Osoby zakwalifikowane do udziału w szkoleniu zostaną poinformowane mailowo lub telefonicznie do dnia 10 stycznia 2018 roku. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Głównym elementem szkolenia będzie zakładanie i zarządzanie Lokalnymi Organizacjami Turystycznymi. LOTy są podstawowym ogniwem systemu promocji i zarządzania turystyką na poziomie lokalnym, dlatego utworzenie takiej organizacji (w oparciu o zasoby jakie dają ekomuzea) będzie tematem przewodnim szkolenia. Dzięki szkoleniu podniesione zostaną kwalifikacje osób zaangażowanych w proces zarządzania i promocji ekomuzeów oraz ich członkowie. Ponadto uczestnicy szkolenia zapoznają się z zagadnieniami dotyczącymi promocji w turystyce i korzystania z dotacji w sferze turystyki.

Załączniki

  • Pobierz Program szkolenia wraz z programem wizyty studyjnej
  • Pobierz Formularz zgłoszeniowy
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...