21 grudnia 2017, 9:57:39

Stowarzyszenie Dolina Karpia zaprasza na spotkanie konsultacyjne, które będzie dotyczyło przebiegu trasy szlaku rowerowego, który powstanie ramach realizacji mikroprojektu pn. „SZLAK DOLINY KARPIA” który będzie realizowany w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020. Przebieg szlaku planowany jest przez wszystkie gminy należące do Doliny Karpia: Osiek, Polanka Wielka, Przecieszów, Zator, Spytkowice, Brzeźnica, Tomice. Podczas spotkania dokonana zostanie inwenteryzacja obiektów dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego. Obiekty te zostaną oznaczone na trasie rowerowej.

Wytyczony Szlak Doliny Karpia w miejscowości Marcyporęba w Gminie Brzeźnica połączony zostanie ze Szlakiem Papieskim biegnącym aż do Kalwarii Zebrzydowskiej, by następnie połączyć się ze Szlakiem Bursztynowym Greenways ciągnącym się aż do granicy ze Słowacją, łącząc się kolejno z gminą partnerską na Słowacji – Żabokreky. Na spotkaniu będziemy gościć przedstawicieli Słowackiego Partnera mikroprojektu.

 

Spotkanie odbędzie się 5 stycznia (piątek) 2018 roku o godzinie 16:00 w siedzibie Stowarzyszenia Dolina Karpia w Zatorze, ul. Rynek 2.

 

Zgłoszeń prosimy dokonywać poprzez formularz zgłoszeniowy wysyłając go na adres biuro@dolinakarpia.org, bądź promocja@dolinakarpia.org lub osobiście w biurze Stowarzyszenia Dolina Karpia do dnia 3 stycznia 2018 r.

 

W przypadku chęci udziału w spotkaniu osób z różnym stopniem niepełnosprawności, prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które ewentualnie moglibyśmy zapewnić takich jak: przestrzeń dostosowana do niepełnosprawności ruchowych, alternatywne formy materiałów, zapewnienie systemu wspomagającego słyszenie, zapewnienie tłumacza języka migowego, specjalne wyżywienie, inne.

 

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG V-A Polska-Słowacja 2014-2020  oraz z budżetu państwa na realizację mikroprojektu „Szlak Doliny Karpia”

Załączniki

  • Pobierz Formularz zgłoszeniowy.docx
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...