30 października 2017, 13:33:0

26 października 2017 roku odbyła się wizyta studyjna do Ekomuzeum Gościńca 4 Żywiołów, realizowana w ramach projektu współpracy „Rozwój ekomuzeów na rzecz promocji turystyki na obszarach wiejskich i małych miast”.

W wizycie studyjnej wzięły udział osoby zaangażowane w proces zarządzania i promocji Ekomuzeum Dolina Karpia oraz Ekomuzeum Partnerstwa na Jurze, a także członkowie poszczególnych Ekomuzeów.

Zgodnie z programem uczestnicy wizyty odwiedzili wiele niezwykłych miejsc m.in. Dom Kultury w Świnnej Porębie, Galerię Produktu Lokalnego w Stryszowie, Edukacyjne Gospodarstwo „Pod Rogalem” w Lanckoronie, Gospodarstwo Agroturystyczne „W Aroniach” w Izdebniku oraz Inkubator Kuchenny w Zakrzowie. Spotkania z przedstawicielami Ekomuzeum Gościńca 4 Żywiołów były doskonałą okazją do wymiany wiedzy oraz doświadczeń, a wizyta w biurze Stowarzyszenia Gościniec 4 Żywiołów do zapoznania się z procesem tworzenia, zarządzania i promocji Ekomuzeum Gościńca 4 Żywiołów.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...