18 października 2017, 9:6:0

Aktualizacja kryteriów; możliwość zgłaszania uwag; spotkanie konsultacyjne

W związku z realizacją LSR, a także w zgodzie z Procedurą ustalania lub aktualizacji kryteriów wyboru operacji, Zarząd Stowarzyszenia Dolina Karpia informuje o możliwości zgłaszania uwag i zmian do projektu aktualizacji kryteriów wyboru operacji w terminie do dnia 10 listopada 2017 r.

Aktualizacja kryteriów konieczna jest ze względu na rekomendacje Samorządu Województwa Małopolskiego dotyczące przeprowadzonych naborów wniosków w zakresie prawidłowości stosowania kryteriów wyboru operacji.

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami i w razie jakichkolwiek propozycji z Państwa strony, prosimy o przesłanie przedmiotowych uwag na formularzu - Karta uwag, do biura Stowarzyszenia Dolina Karpia (ul. Rynek 2, 32-640 Zator) lub elektronicznie na adres: biuro@dolinakarpia.org w terminie do dnia 10 listopada 2017 roku.

 Zarząd Stowarzyszenia Dolina Karpia

 

Jednocześnie informujemy, że w dniu 8 listopada 2017r. o godz. 14.00 w siedzibie Stowarzyszenia Dolina Karpia przy ul. Rynek 2 w Zatorze odbędzie się spotkanie konsultacyjne dla społeczności lokalnej dotyczące aktualizacji kryteriów wyboru operacji na które serdecznie zapraszamy.

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...