21 września 2017, 14:11:6

Dnia 20 września 2017 roku w siedzibie Stowarzyszenia Dolina Karpia odbyło się szkolenie „Współpraca ekomuzeów. Zasady tworzenia pakietów turystycznych realizowane w ramach projektu współpracy „Rozwój ekomuzeów na rzecz promocji turystyki na obszarach wiejskich i małych miast”. W szkoleniu uczestniczyli przedstawiciele Ekomuzeum Doliny Karpia, ekomuzeum z terenu Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” oraz Stowarzyszenia „Gościniec 4 żywiołów”.

Uczestnicy szkolenia zapoznali się z definicją pakietu turystycznego, zasadami jego tworzenia, a także ze strategiami sprzedażowymi i promocją pakietu turystycznego. Podczas szkolenia odbyły się również zajęcia praktyczne w zakresie tworzenia pakietów turystycznych na bazie obiektów i ofert turystycznych poszczególnych Ekomuzeów, które staną się podstawą do utworzenia pakietów, będących propozycją dla organizatora turystyki lub mieszkańca/turysty. Opracowane pakiety  turystyczne dopasowane będą do różnych grup odbiorców, jak również klientów indywidualnych. Zawierały będą informacje dotyczące zakwaterowania, wyżywienia i atrakcji lub aktywności turystycznych objętych wspólną ceną. Pakiety utworzone zostaną do końca 2017 roku.

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...