29 sierpnia 2017, 13:58:35

Zapraszamy szkoły gastronomiczne z terenu województwa małopolskiego do wzięcia udziału w Mistrzostwach Szkół Gastronomicznych w Grillowaniu Karpia, które odbędą się podczas Wielkich Zatorskich Żniw Karpiowych na Łowisku Podolsze 17 września 2017 r.

W konkursie uczestniczyć może jedna ekipa ze zgłoszonej szkoły, która przygotowuje danie z karpia. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie.

Warunkiem wzięcia udziału w mistrzostwach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie go do dnia 8 września 2017 r. (data wpływu) do Stowarzyszenia Dolina Karpia (mailowo: biuro@dolinakarpia.org, pocztą: Stowarzyszenie Dolina Karpia, ul. Rynek 2, 32-640 Zator lub osobiście). Decyduje kolejność zgłoszeń. Wiadomość o dopuszczeniu do udziału w Mistrzostwach zostanie przesłana drogą elektroniczną do kapitanów zakwalifikowanych ekip. Ponadto lista ekip kucharskich zakwalifikowanych do Mistrzostw zamieszczona będzie na stronie www.dolinakarpia.org do 12 września 2017 r.

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...