7 sierpnia 2017, 14:55:12

Zapraszamy na bezpłatne spływy galarem na Wiśle, które odbędą się podczas VI Targów Turystycznych Doliny Karpia 15 sierpnia 2017 roku:

Pierwszy spływ odbędzie się na trasie Łączany – Smolice, w godzinach 13.00 - 14.30 (dojazd we własnym zakresie). Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdB2A5IUBUbcF11UiHXbfhQa7O-SJmF5AiM2DHS6RhEY9hFOQ/viewform

Drugi spływ odbędzie się na trasie Smolice – Łączany, w godzinach 14.30 – 15.30. Dojazd bezpłatnym busem, który wyjeżdża z Rynku w Zatorze o godzinie 14.00. Po spływie zaplanowano zwiedzanie Muzeum Regionalnego w Bachowicach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym rozkładem jazdy busów.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem drugim spływem prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc (telefonicznie: 33/8410584, mailowo: biuro@dolinakarpia.org, osobiście w biurze Stowarzyszenia Dolina lub na stoisku Stowarzyszenia w dniu Targów Turystycznych). Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

VI Targi Turystyczne Doliny Karpia realizowane są w ramach operacji własnej  pt. „Promocja obszaru Doliny Karpia w oparciu o Markę Lokalną Dolina Karpia” współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...