4 sierpnia 2017, 10:36:26

Zapraszamy do udziału w rajdzie rowerowym po atrakcjach uczestniczących w VI Targach Turystycznych Doliny Karpia, który odbędzie się dnia 15 sierpnia 2017 roku. Rajd rozpocznie się w Rynku w Zatorze o godzinie 13.00. Pierwszą atrakcją na trasie będzie łowisko wędkarskie Podolsze, gdzie dla uczestników rajdu przewidziano ciepły posiłek. Kolejnym punktem na trasie będą stawy hodowlane w Przeciszowie. Przy użyciu specjalistycznego sprzętu pod okiem ornitologa uczestnicy rajdu będą mogli obserwować ptaki. Ostatnim elementem wycieczki będzie wizyta w Pasiece nad Wisłą w Przeciszowie połączona z degustacją miodu. Powrót do Rynku w Zatorze zaplanowano około godziny 17.00.

Trasa rajdu może ulec zmianie.

Formularze zgłoszeniowe prosimy wysłać na adres biuro@dolinakarpia.org lub dostarczyć do biura Stowarzyszenia Dolina Karpia (Zator, ul. Rynek 2) do dnia 9 sierpnia 2017 r.

Ilość miejsc ograniczona.

 

VI Targi Turystyczne Doliny Karpia realizowane są w ramach operacji własnej  pt. „Promocja obszaru Doliny Karpia w oparciu o Markę Lokalną Dolina Karpia” współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Załączniki

  • Pobierz Formularz zgłoszeniowy na rajd rowerowy
  • Pobierz Formularz zgłoszeniowy na rajd rowerowy pdf
  • Pobierz Regulamin Rajdu Rowerowego
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...