2 sierpnia 2017, 13:24:38

Zapraszamy do bezpłatnego skorzystania z transportu do poszczególnych atrakcji turystycznych biorących udział w VI Targach Turystycznych Doliny Karpia. O godzinie 14.00 z Rynku w Zatorze cztery 19 osobowe busy pojadą do wybranych miejsc zgodnie z zamieszczonym poniżej rozkładem jazdy.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc w busie (telefonicznie: 33/8410584, mailowo: biuro@dolinakarpia.org, osobiście w biurze Stowarzyszenia Dolina lub na stoisku Stowarzyszenia w dniu Targów Turystycznych). Decyduje kolejność zgłoszeń.

VI Targi Turystyczne Doliny Karpia realizowane są w ramach operacji własnej  pt. „Promocja obszaru Doliny Karpia w oparciu o Markę Lokalną Dolina Karpia” współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...