30 czerwca 2017, 0:0:0

Stowarzyszenie Dolina Karpia serdecznie zaprasza do udziału w Zawodach Wędkarskich Doliny Karpia, które odbędą się w dniu 14 lipca br. na Łowisku Wędkarskim Podolsze (kierunek Smolice).

Stowarzyszenie Dolina Karpia serdecznie zaprasza do udziału w Zawodach Wędkarskich Doliny Karpia, które odbędą się w dniu 14 lipca br. na Łowisku Wędkarskim Podolsze (kierunek Smolice), w godzinach od 8.00 do 19.00.
 
Dla zwycięzców przewidziano puchary oraz nagrody rzeczowe, a dla wszystkich osób pamiątkowe wyróżnienia.
Zawody współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach Priorytetu 4 „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej", zawartego w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze”  na lata 2014–2020 w zakresie działania: Koszty bieżące i aktywizacja.
 
Zgłoszenia na Zawody można dokonąć do dnia 7 lipca br. drogą mailową na biuro@dolinakarpia.org lub tradycyjnie na adres biura: Zator, ul. Rynek 2. Szczegółowych informacji udziela Biuro Stowarzyszenia Dolina Karpia pod nr. tel.: 33 8410 584. 
 
Więcej informacji znajdziecie Państwo poniżej.
 

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...