Informacje

Kompleks hotelowy Radocza Park Active & Spa znajduje się w Radoczy, niewielkiej miejscowości położonej przy drodze krajowej nr 28, pomiędzy Wadowicami – rodzinnym miastem Papieża Jana Pawła II, a słynącym z hodowli karpi królewskich Zatorem. Obiekt został wybudowany wśród pól i drzew na wierzchowinie, stanowiącej jeden z najpiękniejszych w okolicy punktów widokowych na Gorce, Tatry, Masyw Babiej Góry oraz Beskid Żywiecki i Śląski. Okolice hotelu zachęcają do spacerów i wycieczek pieszych lub rowerowych, a ościenne miejscowości (Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Lanckorona) przyciągają turystów lokalnymi atrakcjami. 

Hotel Radocza Park Acive&Spa jest obiektem o zróżnicowanej ofercie usługowej. Jego położenie czyni go jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc południowej Polski, został wybudowany „na wierzchowinie stanowiącej jeden z najpiękniejszych w okolicy punktów widokowych”. W chwili obecnej odbiorcami oferowanych usług są mieszkańcy całego regionu Doliny Karpia, ale również turyści z całej Polski odwiedzający region Małopolski. Hotel Radocza Park Active&Spa składa się z dwóch połączonych ze sobą części, różniących się standardem. Łącznie dysponuje 200 miejscami noclegowymi. Stworzony bez barier architektonicznych, przystosowany do pobytu osób niepełnosprawnych.

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...