Informacje

Wypożyczalnia znajduje się w Zatorze – sercu Doliny Karpia, bardzo blisko centrum oraz w niedalekiej odległości od noclegów, co dla odwiedzających jest bardzo wygodne. Możliwość wypożyczenia rowerów na tym terenie to idealny sposób na promocję regionu Doliny Karpia. Pozwala to zwiedzającym na samodzielne odkrywanie walorów tego terenu oraz na poznanie jego wartości. Mają oni dowolność i ogromny wybór miejsc, do których mogą udawać się na przejażdżki rowerowe owocujące w ogrom doznań i doświadczeń obcowania z naturą.

Wypożyczalnia rowerów jest to jedna z najlepszych dostępnych atrakcji dla turystów chcących spędzać swój wolny czas aktywnie bez konieczności przywożenia własnego sprzętu.  Wypożyczający nie musi martwić się ponoszeniem kosztów oraz organizowaniem serwisu rowerowego, ponieważ sprzęt, który wypożycza jest zawsze sprawny i gotowy do użytkowania. Wypożyczający rower ma możliwość wybrania roweru, który najbardziej mu odpowiada oraz dostosować ustawienia do swoich potrzeb.

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...