Informacje

Kompleks MOLO RESORT posiada zróżnicowaną ofertę usługową, co czyni go jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w południowej Polsce. W chwili obecnej odbiorcami oferowanych usług są mieszkańcy całego regionu Doliny Karpia, ale również mieszkańcy woj. śląskiego i małopolskiego, oraz turyści odwiedzający ten region Małopolski.

Otwarcie najpierw restauracji, następnie hotelu oraz całej bazy towarzyszącej od samego początku spotkało się z ogromnym zainteresowaniem i możemy powiedzieć że obiekt odwiedza coraz więcej osób,  a w sezonie wysokim zainteresowanie atrakcjami kompleksu często znacznie przewyższa dostępność atrakcji.

Przez te wszystkie lata nieustannie kadra się szkoli i podnosi swoje kwalifikacje. Bierzemy udział w licznych szkoleniach, konferencjach, sympozjach, które są organizowane w całej Polsce. Współpracujemy ze Stowarzyszeniem Dolina Karpia, bierzemy udział w Targach Turystycznych Doliny Karpia, uczestniczymy w wizytach studyjnych organizowanych przez Stowarzyszenie aby poszerzać swoją wiedzę.

W chwili obecnej kompleks wypoczynkowy MOLO oprócz usługi noclegowej i rekreacyjno-turystycznej oferuje następującą usługę gastronomiczną:

  • Restauracja znajdująca się w dwupoziomowym budynku w swoim menu posiada szeroką ofertę potraw kuchni polskiej i regionalnej, która do przygotowania oferowanych dań wykorzystuje ryby pochodzące z okolicznych stawów. W naszej kuchni wykorzystujemy również miody pochodzące z naszego regionu np. do przyrządzania żeberek. W listopadzie zmieniamy nasza kartę menu w restauracji i tam pojawi się nowy deser miodowy przygotowany właśnie na bazie miodów, poszerzymy również ofertę śniadań o produkty z karpia. Obsługujemy klientów indywidualnych, okolicznych mieszkańców oraz grupy turystów zwiedzających nasz region.
  • Beach bar, który w okresie letnim oferuje napoje, słodkie przekąski gościom korzystającym z otwartego basenu zewnętrznego.

Molo Resort jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w południowej Polsce. Charakter oddziaływania naszego kompleksu należy traktować jako co najmniej ponadregionalny. Potwierdzeniem takiego stanu rzeczy jest fakt, iż już w chwili obecnej klientami oferowanych przez nas usług są mieszkańcy całego regionu Doliny Karpia, ale również turyści z Polski i zagranicy.

Hotel Molo Resort posiada kategorię ****

Liczba gwiazdek świadczy o standardzie i udogodnieniach w Hotelu. Im więcej gwiazdek tym warunki bardziej luksusowe. Zasady ich przyznawania są w Polsce ściśle określone i bardzo szczegółowe. Hotel jest bardzo elegancki w nowoczesnym wydaniu. Bardzo dbamy o czystość i estetykę hotelu.

Również wszystkie usługi rekreacyjne świadczone są na wysokim poziomie. Bardzo dbamy o czystość, jakość urządzeń i cały teren na którym znajdują się te wszystkie atrakcje. Na bieżąco świadczone są usługi konserwatorskie, sprzątające, serwisowe aby cały sprzęt i urządzenia utrzymać w jak najlepszym porządku. Dbamy o jakość wody w basenach, utrzymując wysokie standardy i normy. Sprzęt do wypożyczania jest na bieżąco serwisowany i zabezpieczany przed uszkodzeniami.

Jakość świadczonych usług jest bardzo wysoka. Potwierdzają to certyfikaty jakości.

Ocenie podlegają usługi, a dokonują ich odwiedzający nas goście, m.in:

  • com 9,5/10
  • Holiday Check 5,6/6
  • Zlavomat 4,8/5
  • Travelist 9,3/10
  • Tripadvisor 4,5/5

Również w mediach społecznościowych posiadamy wysoka ocenę 4,7/5.

Goście odwiedzający nasz obiekt oczekują usług świadczonych na wysokim poziomie. Na ten stan ma wpływ także uznana renoma Molo, którą osiągnął w ciągu kilku lat funkcjonowania na rynku. Robimy wszystko aby w pełni zaspokoić  potrzeby gości względem jakości i standardu usług. Klienci poszukują obiektów,  w których dostępnych jest wiele atrakcji niezależnie od pory roku i warunków pogodowych. Naszymi gośćmi  są zarówno rodziny z dziećmi, klienci indywidualni, biznesmeni, a także grupy zorganizowane. Każda z ww. grup oczekuje kompleksowej obsługi oraz dostępu do wielu różnorodnych atrakcji spełniających ich oczekiwania.

W Molo Resort przykłada się bardzo dużą uwagę do jakości świadczonych usług. Dzięki wykwalifikowanej kadrze zabiegi wykonywane w strefie Wellness&SPA są na najwyższym poziomie. Potrawy serwowane w restauracji przygotowywane są z produktów najwyższej jakości, część z nich pochodzi o lokalnych i sprawdzonych producentów. Doświadczony szef kuchni dba aby każdy danie przyrządzone w kuchni smakowało najbardziej wymagającemu klientowi. Wszystko oczywiście zgodnie z przepisami HACCP. Wysoka jakość usług zapewniana jest dzięki doświadczeniu kadry pracowniczej, która cały czas podwyższa kwalifikacje i dba o każdego odwiedzającego nasz kompleks.

W pełni wykorzystujemy potencjał przyrodniczy i kulturowy Doliny Karpia, począwszy od naturalnych walorów przyrodniczych terenu - położenie, potencjał wodny, ścieżki rowerowe, organizację imprez sportowo-rekreacyjnych poprzez współprace z lokalnymi dostawcami, aż po dziedzictwo kulturowe całej gminy Osiek i Doliny Karpia.

To wszystko zapewnia bardzo wysoką jakość świadczonych usług oraz wpływa pozytywnie na zadowoleni klientów, którzy wracają do Molo Resort.

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...