Informacje

Lody Revel to tylko tradycyjna produkcja, lody wyrabiane z prawdziwego, świeżego mleka, śmietany i w zależności od smaku z dodatkiem świeżych owoców sezonowych, orzechów, bakalii i kakao.

Składniki nie są tajemnicą bo są najprostsze, najważniejsze są proporcje czyli receptury, które od początku były intensywnie testowane, aż do finalnych proporcji, które do dzisiaj są niezmienne.

Większość surowców do produkcji lodów pochodzi z Doliny Karpia. Wytwarzane są w restauracji Revel i sprzedawane jako podstawa deserów lodowych lub na porcje, w sezonie letnim przed restauracją na Rynku w Zatorze.

Produkcja lodów odbywa się w rodzinnej restauracji Revel w Zatorze według indywidualnego zapotrzebowania czyli nie robimy dużych zapasów, a braki uzupełniamy na bieżąco przez co lody są zawsze świeże. Jesteśmy pierwszą firmą, która uruchomiła produkcję tradycyjnych lodów w Zatorze i od razu spotkaliśmy się z wielkim powodzeniem. Zator od wielu lat intensywnie się rozwija, w 2015 roku po 10 latach doświadczeń w branży gastronomicznej zainteresowaliśmy się rzemieślniczą produkcją lodów i od razu chcieliśmy serwować lody najwyższej jakości w naszym mieście! Mieliśmy też okazję dostać dofinansowanie z programu szwajcarskiego na uruchomienie  produkcji i sprzedaży tradycyjnych lodów. Nasza firma od ponad 60 lat istnieje na rynku w Zatorze, zaczynając od niewielkiego sklepu spożywczo-przemysłowego przez wszystkie te lata intensywnie się rozwija i poszerza swoją ofertę. Bardzo utożsamiamy się z Zatorem, tutaj budujemy wizerunek naszej firmy. Promujemy produkty i usługi  lokalne, sami produkujemy jeden z nich: Chleb Revel i oferujemy MENU DOLINY KARPIA w naszej restauracji. W naszym sklepie przez cały rok można kupić ŻYWEGO KARPIA i inne produkty z Doliny Karpia na specjalnie wyróżnionym stoisku.

Lody sprzedawane są w Zatorze przy ul. Rynek 14 w restauracji Revel, a w sezonie letnim przed restauracją na specjalnie przygotowanym stoisku. Receptura na lody śmietankowe to mleko, śmietana, cukier, glukoza, a smaki owocowe z dodatkowymi owocami w ilości od 2 do 2,5 kg -w zależności od smaku. Najpopularniejsze smaki to: śmietanka, czekolada, wanilia, truskawka, malina, jagoda, wiśnia, orzech laskowy, kawa, kokos, bakaliowe, tiramisu, mięta z czekoladą, słony karmel, masło palone.

Podobne produkty

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...