Informacje

Lody REVEL wytwarzane są w Restauracji REVEL w Zatorze, w oparciu o tradycyjną recepturę. Wyrabiane są z prawdziwego, świeżego mleka, śmietany i w zależności od smaku, z dodatkiem świeżych owoców sezonowych, orzechów, bakalii, kakao i czekolady. Surowce są zasobem lokalnych producentów, między innymi z okolicznych, tradycyjnych mleczarni. Wszystko to sprawia, że lody są doskonałe, oryginalne i zdrowe. Produkcja lodów odbywa się na wysokim standardzie, zawsze przy użyciu naturalnych składników, bez korzystania z gotowych mieszanek smakowych i koncentratów. Lody produkowane są na bieżąco, w niewielkiej maszynie, gdzie nie są dodatkowo napowietrzane, a jednorazowo można w niej zrobić tylko jedną porcję lodów, około 4 kg, co gwarantuje stałą ich świeżość.

Lody REVEL serwowane są w Restauracji REVEL i sprzedawane jako podstawa deserów lodowych lub na porcje. W sezonie letnim dostępne są w specjalnie zaaranżowanym miejscu z witryną i stolikami przed restauracją.

Podobne produkty

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...