Informacje

Chleb Revel z Doliny Karpia jest produktem tradycyjnym, wytwarzanym w oparciu o stare receptury, przekazywane z pokolenia na pokolenie. Przepis na chleb istnieje już od ok 1950 r. W restauracji Revel chleb wypiekany jest od 2007 r. Początkowo pieczono go w rodzinnym domu raz w tygodniu, kilka bochenków, które wystarczały dla całej rodziny. W latach dziewięćdziesiątych pieczony był już tylko od święta, dopiero kolejne pokolenie zadecydowało o wprowadzeniu chleba do restauracji i z czasem powstała regularna, codzienna produkcja którą podyktowało duże zainteresowanie tym produktem. Dzisiaj codziennie pieczony jest w restauracji Revel. Jego niepowtarzalny smak zawdzięcza naturalnym składnikom i temu, iż chleb od początku wyrabiany jest tradycyjną metodą, ręcznie na naturalnym zakwasie z dodatkiem ziaren słonecznika, pestek dyni, siemienia lnianego, otrębów pszennych i żytnich, z czasem oczekiwania na wyrośnięcie. Wszystko to sprawia, że produkt jest rarytasowy i niepowtarzalny.

Chleb Revel jest bardzo zdrowym i bogatym w różne składniki odżywcze produktem. Długo utrzymuje swoją świeżość, a wszystko dzięki naturalnemu sposobowi jego wyrabiania.

 

Podobne produkty

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...