Informacje

Restauracja Revel została otwarta w maju 2006 roku w nowo wybudowanej kamienicy w Rynku, w Zatorze. Od początku piwnice były budowane z myślą o działalności gastronomicznej. Restauracja jest rodzinną firmą co w tym przypadku sprawdza się bardzo dobrze. Do otwarcia restauracji bardzo długo się przygotowywano, właściciele mieli obok siebie ludzi z wysokimi kompetencjami, którzy przez trzy miesiące w zamkniętej jeszcze restauracji szkolili cały zespół kucharzy i obsługę.

Otwarcie restauracji spotkało się z ogromnym zainteresowaniem i można śmiało powiedzieć, że utrzymuje się ono do dzisiaj. Przez te wszystkie lata pracownicy nieustannie są szkoleni i podnoszą swoje kwalifikacje. Właściciele wraz z pracownikami biorą udział w licznych szkoleniach, konferencjach i targach gastronomicznych, które są organizowane w całej Polsce, jak również współpracują ze Stowarzyszeniem Dolina Karpia poprzez swoją obecność w organizowanych przez nie wydarzeniach.

Restauracja Revel specjalizuje się w kuchni włoskiej i polskiej, przyrządzany jest nasz Karp Zatorski, który szczególnie teraz cieszy się dużym zainteresowaniem, w restauracji pieczony jest własny chleb Revel, własne ciasta, a od roku 2015 dzięki kolejnemu dofinansowaniu tym razem ze środków szwajcarskich rozpoczęto własną, tradycyjną produkcję lodów co również doskonale się przyjęło.

Restauracja ma 250 m2 i znajduje się w podziemiach SUPERMARKETU HANA, można dostać się tam schodami lub windą co gwarantuje dostęp dla osób niepełnosprawnych, w restauracji znajduje się kącik zabaw dla dzieci, przewijak i krzesełka dla najmłodszych gości. Revel posiada 3 oddzielne sale, łącznie 30 stolików plus miejsca przy barze. Ozdobą i atrakcją restauracji jest duże akwarium morskie.

Obsługiwani są klienci indywidualni, okoliczni mieszkańcy i coraz częściej grupy turystów, którzy poszukują smaków naszego regionu. Organizowane są przyjęcia okolicznościowe i współpra z okolicznymi firmami z pobliskich miejscowości oraz Strefy Aktywności Gospodarczej.

Zatrudnianych jest 6 kucharzy i 6 kelnerów z czego niektórzy są z w restauracji od początku gdzie przez wszystkie te lata nabierali doświadczenia i poznawali preferencje swoich klientów dzięki czemu restauracja może sprostać dzisiejszym standardom.

Restauracja Revel jest członkiem Ekomuzeum Doliny Karpia. Organizuje warsztaty kulinarne dla najmłodszych tj. dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Zajęcia kulinarne organizowane są z zakresu pieczenia chleba i wyrobów piekarniczo – cukierniczych. Maluchy mają okazję zobaczyć, a także czynnie uczestniczyć w przygotowywaniu ciasta na naturalnym zakwasie w celu upieczenia chleba, wyrobu ciasta pod ciasteczka, babeczki, następnie formowanie różnego rodzaju kształtu ciasteczek przy wykorzystaniu różnorodnych foremek. Każde dziecko ma możliwość zabrania do domu wykonanego przez siebie wyrobu. Ponadto organizowane są zajęcia z zakresu poznania i próbowania produktów lokalnych, takich jak: sernik z brzoskwiniami, chleb Revel oraz potrawy z karpia zatorskiego. Kucharz szczegółowo omawia, jak powstaje w/w produkt, skąd są dostarczane składniki do wypieku sernika oraz chleba, gdzie zdobyć dobrego, świeżego karpia zatorskiego, w jakich warunkach żyje karp i jakiego rodzaju potrawy powstają z karpia zatorskiego.

 

Menu Doliny Karpia będzie specjalnie wyróżnioną ofertą w naszym stałym MENU.

Pracownicy restauracji planują zamieścić tam POTRAWY LOKALNE DOLINY KARPIA:

Karp Królewski Revel -panierowany lub saute

Karp Zatorski na kwaśno podawany z chlebem Revel

Pizza z KARPIEM WĘDZONYM

Sernik REVEL (PRODUKT LOKALNY DOLINY KARPIA)

Chleb REVEL (PRODUKT LOKALNY DOLINY KARPIA)

Wszystko razem przedstawione na rozkładówce menu w wyróżnionej grafice wraz z logiem DOLINA KARPIA, krótkim opisem Doliny Karpia i Natury 2000.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...