Informacje

Agroturystyka Wichrowe Wzgórze znajduje się w Osieku, malowniczej wsi w powiecie oświęcimskim. Założona została w 2010 r. Nazwa bezpośrednio nawiązuje do usytuowania obiektu na wzgórzu, gdzie wietrzna pogoda sprawia, że określenie go wichrowym jest bardzo trafne. Do dyspozycji gości posiadamy 31 miejsc noclegowych w sezonie letnim, oraz 19 miejsc w okresie jesienno-wiosennym.

Na bazę noclegową składają się dwa apartamenty, dwa pokoje oraz dwa domki letnie. Na terenie posesji jest darmowy internet Wi-Fi. Pomieszczenia są bardzo przytulne i kolorowe, ponieważ głównym założeniem było stworzenie przyjemnego miejsca nie tylko do spania, ale przede wszystkim do wypoczynku.

Goście mogą korzystać z infrastruktury ogrodowej w postaci hamaków, grilla, ogniska oraz wędzarki, w której można uwędzić lokalną rybkę. Obiekt jest ogrodzony oraz wyposażony w parking.

Niezmiernym atutem agroturystyki jest otaczająca go zieleń i brak zabudowań. Obiekt otaczają pola, a na terenie posesji jest las, gdzie w ciszy i spokoju można odpocząć, zaczerpnąć świeżego powietrza oraz posłuchać śpiewu ptaków.Członek Ekomuzeum Doliny Karpia.

Miejsca w pobliżu

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...