Informacje

ENERGYLANDIA to przede wszystkim największy Park Rozrywki w Polsce! Znajdujemy się w mieście Zator (Małopolska) w połowie drogi między Katowicami, a Krakowem. Od Wadowic czy Oświęcimia dzieli Nas niespełna 17 kilometrów. Nasi goście spędzają u Nas całe dnie korzystając z blisko 60 atrakcji (dokładnie 57) rozłożonych na 26 hektarach powierzchni. Wśród nich można wyróżnić aż 27 ogromnych urządzeń, 20 gier i zabaw interaktywnych. Także 4 sceny widowiskowe (dwa teatry i dwa amfiteatry) na których codziennie odbywają się różnego rodzaju pokazy artystyczne, pirotechniczne czy wizualne (mapping 3D). Na terenie naszego Parku można także znaleźć niesamowite kino 7D, wyświetlające filmy dla dzieci i młodzieży w technologii 3D wspartej dodatkowymi efektami specjalnymi. Wszystkich lubiących gadżety i pamiątki zapraszamy do aż 9 dedykowanych sklepów. Nasze atrakcje charakteryzujące się specjalnie dobraną tematyczną dekoracją i scenografią podzielone są na 3 strefy:

Dla najmłodszych „Bajkolandia” dzięki której można się przenieść do krainy najwspanialszych bajek korzystając między innymi z klasycznej, pięknej wiedeńskiej karuzeli „Sissi”, mini spływu wodnego „Wyspa skarbów” czy kolejek „Jeep Safari” lub „Kraina krasnali”. 

Familijna w której całe rodziny spędzają niezapomniane chwile na największych w Polsce Roller Coasteach (Energuś oraz Dragon), ale także sprawiających wiele radości atrakcjach wodnych, na przykład płynąc łódkami i biorąc udział w bitwie wodnej.

Ekstremalna będąca prawdziwym rajem dla wszystkich entuzjastów wysokiej adrenaliny! Nasze instalacje w tej strefie takie jak Roller Coaster Mayan czy Viking dostarczają dreszczyku emocji! Podobnie jest w przypadku wielkiej obrotowej ławki „Apocalipto” czy potężnego wahadła „Aztec Swing”. Podkreślamy, że przedstawione powyżej propozycje atrakcji Energylandii to tylko namiastka tego co można spotkać u Nas na miejscu. Warto dodać, że wszystkie urządzenia są zupełnie nowe i posiadają stosowne atesty dzięki czemu wyróżniają się najwyższymi standardami i normami bezpieczeństwa. Nadmieniamy także, że jako posiadacze certyfikatu ISO 9001 świadczymy usługi na najwyższym poziomie oraz gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę. Goście, którzy poczują zmęczenie znajdą w Naszym Parku także miejsce na odpoczynek i regeneracje sił. Do dyspozycji oddajemy 12 punktów gastronomicznych. Każdy z nich charakteryzuje się inną kuchnią oraz przysmakami.

/źródło: energylandia.pl/

Miejsca w pobliżu

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...